| Item Name | Pet Self-Entertaining Rolling Ball |
| Item No. | UME-09002 |
| Brand Name | UMEPETLUV |
| Material | ABS,Silicone |
| Product Size | 3m & 5m |
| Place of Original | Zhejiang, China |
| Logo | OEM or ODM |
| Color | 3 colors are available or OEM |
| Pattern | Solid |
| Applicable Pet | Cat and Dog |
| Design | As current or OEM |
| Packing | Color Box or According to client's request |
| Weight | According to sample |
| Feature | playing |
| Applicable Pet | Dogs & Cats |
| Material | ABS+Silicone |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | U-Me Pet |
| Model Number | PET-09002 |
| Product name | Pet Self - Entertaining Rolling Ball |
| Usage | playing |
| Pattern | Solid |
| Color | Blue,Pink,Gray,Red,Green |
| Size(cm) | Tail Rolling Ball:4.5 + 40 Rolling Ball:4.5 |
| OEM & ODM | Acceptable |
| Accept Small Orders | Yes |
|
Minimum order quantity
|
50 pcs
|
| Sample Time | 5-7 working Days |
| Delivery time | 10 – 45 natural days for delivery |
| Package | Color Box or OEM/ODM |
| FOB Port | Ningbo or Shanghai |
| Export Packaging Box Dimensions | 46.5X41.X34.5 cm |
| Single gross weight | about 55 g |
| Quantity of Products per Package | about:200 pcs |
| US Customs Code | 9404 90 90 00 |















