| Item Name | Cat Scratching Sisal Mat |
| Item No. | UME-08002 |
| Brand Name | UMEPETLUV |
| Material | Sisal |
| Product Size | S,M,L,XL,According to client's request |
| Place of Original | Zhejiang, China |
| Logo | OEM or ODM |
| Color | 4 colors are available or OEM |
| Pattern | Solid |
| Applicable Pet | Cat and Dog |
| Design | As current or OEM |
| Packing | According to client's request |
| Weight | About 250-900g or According to sample |
| Feature | Sleep and play |
| Applicable Pet | Dogs & Cats |
| Material | Sisal |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | U-Me Pet |
| Model Number | PET-08002 |
| Product name | Cat Scratching Sisal Mat |
| Usage | Sleep and play |
| Pattern | Solid |
| Color | Natural Color Sisal Mat |
| Size | 30*40,40*60,50*80,60*90,Customized |
| OEM & ODM | Acceptable |
| Accept Small Orders | Yes |
|
Minimum order quantity
|
10 pcs
|
| Sample Time | 5-7 working Days |
| Delivery time | 10 – 45 natural days for delivery |
| Package | OPP bag or Color Box or OEM/ODM |
| FOB Port | Ningbo or Shanghai |
| Export Packaging Box Dimensions | 60X40X45 cm |
| Single gross weight | about 30*40:250 g 40*60:400 g 50*80:650 g 60*90:900 g |
| Quantity of Products per Package | about:60-120 pcs |
| US Customs Code | 9404 90 90 00 |