| Item Name | EVA Tri - Leaf Interactive Boomerang |
| Item No. | UME-09015 |
| Brand Name | UMEPETLUV |
| Material | TPR |
| Product Size | 22*9cm,9*9cm |
| Place of Original | Zhejiang, China |
| Logo | OEM or ODM |
| Color | Orange-purple Three-color Ring, Yellow-blue Three-color Ring, Blue Single Ring,Orange Single Ring,Purple Single Ring |
| Pattern | Solid |
| Applicable Pet | Dog |
| Design | As current or OEM |
| Packing | OPP or According to Client's Request |
| Single gross weight | about 50-150g |
| Feature | playing and Cleaning teeth |
| Applicable Pet | Dogs |
| Material | TPR |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | U-Me Pet |
| Model Number | PET-09015 |
| Product name | Three-color Interactive Pet Ring Toy |
| Usage | Playing and Cleaning teeth |
| Pattern | Solid |
| Color | Orange-purple Three-color Ring, Yellow-blue Three-color Ring, Blue Single Ring,Orange Single Ring,Purple Single Ring |
| Size(cm) | Three-color Ring:22*9 Single Ring:9*9 |
| OEM & ODM | Acceptable |
| Accept Small Orders | Yes |
|
Minimum order quantity
|
50 pcs
|
| Sample Time | 5-7 working Days |
| Delivery time | 10 – 45 natural days for delivery |
| Package | OPP or OEM/ODM |
| FOB Port | Ningbo or Shanghai |
| Export Packaging Box Dimensions | 46.5*41*41.5 cm |
| Single gross weight | about Three-color Ring:150 g Single Ring:50 g |
| Quantity of Products per Package | about 150-300 pcs |
| US Customs Code | 9404 90 90 00 |


















